ÇİFTÇİ AMCA DER Kİ;


Bizi için hayat; bir tohumdan büyüyen bir koca bir ağaç gibi dünyaya en derinliklerine kökler salmaktır. Her filizle yenilenmek, tabiat ananın sunduğu bereketi tüm insanlarla paylaşmaktır.


Doğadan aldığımız ilhamla çıktığımız bu yolda; başta geleceğimiz çocuklarımız olmak üzere, temas ettiğimiz tüm insanların, Çiftçi Amca’nın en taze, en doğal ürünleriyle tanışmasını istedik. Sürdürülebilir sağlıklı tarımın doğanın ve insanoğlunun geleceği olduğuna olan inancımız, çalışma azim ve potansiyelimizi oluşturdu. Çiftçi Amca'nın en kaliteli ve sağlıklı doğal ürünlerimizi tüketicilerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Çiftçilik aşktır. Toprağa, suya, güneşe ve rüzgara saygının ifadesidir. Doğayla, insanın kusursuz uyumunun, aklın, emeğin, inancın, sabrın ve özverinin yansımasıdır. Çiftçinin toprakla paylaştığı tohumun, damaklardaki mutlulukla bitmesi yolculuğudur.


Anadolu’nun bereketli topraklarında binlerce yıldır süregelen geleneksel tarım yöntemlerini hor görmeden, değerli çözümler üretileceğine inanıyoruz. Bu nedenle Çiftçi Amca köyün merasında özgürce dolaşan ineklerin, koyunların ve keçilerin sütünü sağıyor; odun ateşinde kaynattığı sütü doğal maya ile peynire, yoğurda, tereyağına dönüştürüyor. Kaynağı, soyu belli serbest gezen köy tavuklarının yumurtalarını folluklardan kendi ellerimizle topluyoruz. Anadolu’nun dünyaya hediyesi zeytini yeşil olarak dalından topluyoruz; lezzetinden, aromasından ve tazeliğinden hiçbir şey kaybetmesin diye aynı günün akşamı hijyenik ortamlarda sıkılmasını sağlıyoruz. Kendi topraklarımızın sarı buğday unundan, taş fırında, odun ateşiyle en lezzetli ekşi mayalı ekmekleri yapıyoruz. Kadim Anadolu kültürünün binlerce yıllık gelenekleri ve orijinal tarifleriyle; salça, tarhana, konserve, turşu, yufka ekmek, erişte, reçel ve pekmez gibi onlarca çeşit ürün imal ediyor; bu ürünleri güneş ve bozkırın nemsiz havasında kurutulan, besleyici özelliklerini kaybetmemiş seçkin sebze ve meyvelerden yapıyoruz.


Biz, lezzete sizin gibi bakıyoruz! Sağlıklı ve kaliteli olmayan hiç bir ürünü kullanmıyor, tadını bilmediğimiz, deneyimlemediğimiz hiç bir ürüne Çiftçi Amca tezgahlarımızda yer vermiyoruz. Çünkü biz, gerçek besinin ve doğal gıdanın farkında olan bir mutfak kültürünün gelişmesi için çabalıyor, insanlarımız tarafından tercih sebebi olmasını istiyoruz.


Çiftçi Amca’nın başarısı, iyi tarımı destekleyen, toprağa hayatı eken, emeğini, alın terini, göz nurunu yarınlara adayan, bereketin ve bolluğun kaynağı çiftçilerimizin başarısıdır.


Siz de, sevdiklerinizin sağlığı ve sofralarınızın bereketi için doğal ürünlerimizi tercih edin. Çünkü, Çiftçi Amca etiketi taşıyan her ürün sağlık, lezzet ve mutluluk demektir.


Hayatınızın ve sofralarınızın tadı daim olsun.

 

ÇİFTÇİ AMCA

FreeWebstore Website Builder - start here More Info freewebstore
Report this Store
Are you concerned about the security of this store? Please contact our security team via security@freewebstore.com
Is this store safe?
eCommerce Websites
Freewebstore, providing eCommerce for everyone. Visit us today and create your very own eCommerce store - FOR FREE
Visit freewebstore.com
Are you the Store Owner?
You can remove this banner and have access to our fantastic premium features by upgrading your online store.
Learn More